טיפול אישי

מציעה טיפול אישי לאנשים הסובלים מבעיות פסיכולוגיות שונות הכוללות דכאון, חרדה, התקפות פאניקה, פוביות ספציפיות, השפעתן הפסיכולוגית של מחלות מסכנות חיים וכרוניות, טראומה, אבל ואובדן, ולחץ ושחיקה הקשורה לעבודה.

אני מאמצת בטיפול גישה אינטרגטבית המשלבת מספר גישות ושיטות טיפוליות שונות כדי להתאים את הטיפול לצרכי המטופל ולבעיה שהמטופל מציג. לאור זאת אני עובדת בגישה דינאמית התיחסותית בשלוב חשיבה קוגנטיבית התנהגותית (CBT), כמו גם עבודה עם התייחסות לגוף וEMDR שמאד יעילה בטיפול בטראומה.

 

טיפול זוגי

יחסים זוגיים יכולים להיות מסע מאתגר לעיתים. בעבודתי עם זוגות אני מתמקדת בעזרה לזוג בתקשורת בין אישית, בהגברת החמלה אחד כלפי השני, והבנה של הצרכים האישיים שלהם ואיך לתקשר ולמלא אותם בקשר הזוגי. כמו כן, לקיחת אחריות אישית על חלקים מודעים ולא מודעים של שני בני הזוג. כל זאת במטרה לעזור לזוג בזמנים קשים ביחסים שלהם כמו אלה בעקבות בגידה, פרידה, וגירושין.

 

הדרכת הורים

הדרכת הורים יכולה להתרכז במגוון אתגרים ומהמורות שהורים מתמודדים איתם במסע ההורי. מטרת ההדרכה היא להעצים הורים בבניה של קשרים חיוביים עם ילדיהם, התמודדות עם קשיים רגשיים והתפתחותיים של ילדים, ושימת גבולות. בתהליך ההדרכה ננסה להבין את התנהגות הילדים כדרך לתקשר צרכים כמו גם נחקור את האמונות והתפיסות של ההורים לגבי ההורות.

במהלך שנות עבודתי עבדתי רבות גם עם ילדים עם צרכים מיוחדים ואני מתמחה בלווי של הורים בהורות היחודית הזו, כולל הורים לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ASD), ילדים עם סינדרומים גנטיים וילדים עם מחלות מסכנות חיים.

בנוסף להדרכות אישיות להורים אני מציעה הדרכה קבוצתית בקבוצה שבין 5-10 הורים שמתמקדת בבניית יחסים חיוביים עם ילידהם, הצבת גבולות, הבנת הצרכים הפסיכולוגיים הבסיסיים של ילדים ואיך להעצים הורים במילוי צרכים אלה. כמו כן, אני מנחת קבוצות הורים בשיטה המקרבת (Non-Violent Communication and Relationship).


לקביעת פגישה