פסיכולוגית קלינית מומחית בישראל ובבריטניה בעלת נסיון של למעלה מ25 שנים באבחון וטיפול בילדים, בני נוער ומבוגרים, והדרכת הורים. אני מטפלת בשיטה אינטגרטיבית המשלבת גישות טיפוליות שונות כמו הגישה הפסיכודינמית, EMDR, הגישה הקוגנטיבית התנהגותית (CBT), וקשיבות (Mindfulness), וזאת כדי להתאים את הטיפול לצרכי המטופל.

מטפלת במגוון בעיות פסיכולוגיות כולל דכאון, חרדה, אבל ואובדן, קשיים בין אישיים, מעברי חיים, ואתגרי חיים, השפעות הפסיכולוגיות למחלות גופניות וסינדרומים גנטיים, כמו גם לחץ ושחיקה בעבודה. מציעה הדרכת הורים לילדים כולל ילדים עם קשיים רגשיים והתפתחותיים כמו גם הדרכה להורים לילדים עם צרכים מיוחדים (ילדים על הספקטרום האוטיסטי (ASD)).

במהלך עבודתי עבדתי במסגרות ציבוריות שונות של בתי חולים, מרפאות חוץ, ובקליניקה פרטית. בנוסף, אני בעלת נסיון עשיר בעבודה בחו"ל (חייתי ועבדתי שנים רבות בלונדון) ומתמחה באתגרי הגירה לישראלים החיים בחו"ל או עומדים לפני רילוקשיין. 

בעלת נסיון עשיר בהדרכה אישית וקבוצתית של אנשי מקצוע רב מקצועיים כמו פסיכולוגים, אנשי רפואה, עו"ס, וצוותים פרה-רפואיים כמו פיזיותרפיסטים, קלינאי תקשורת, ומרפאים בעיסוק.

כיועצת ארגונית אני עובדת שנים רבות בארגונים מסחריים בארץ ובחו"ל ומציעה יעוץ אישי (Coaching) למנהלים בדרגות שונות באירגון (כולל מנהלים בכירים), כמו גם, עוסקת בפיתוח ובניית צוותים. בנוסף, במסגרת עבודה הומניטרית בעקבות אסונות טבע בדומיניקה, פורטוריקו, והודו הדרכתי אנשי מקצוע בנושאים של טראומה ושיקום קהילות.

הסמכות

פסיכולוגית קלינית מומחית עלידי הסתדרות הפסיכולוגיים בישראל מספר רישיון 3283
פסיכולוגית קלינית מומחית באנגליה מוכרת על-ידי The Health and Care Professions Council (HCPC)
חברה ב The British Psychological Society (BPS)
מוכרת עלידי חברות הביטוח BUPA ודיויד שילד

שפות

אני מציעה את שרותי בעברית ואנגלית.

לקביעת פגישה